górne tło

Webinar dla pracujących w zespołach i doświadczających wyzwań z powodu pandemii COVID-19

Pracujesz w zespole lub nim zarządzasz? Doświadczasz codziennych wyzwań i frustracji w pracy zespołowej z powodu pandemii COVID–19? Chcesz zadbać o siebie i swoich współpracowników? Ten webinar jest właśnie dla Ciebie!

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych zaprasza na webinar, który odbędzie się w dniu 3 czerwca 2020 r. (środa) w godzinach 12.00–13.30 realizowany przy współpracy partnerskiej z Alexander Mann Solutions Poland.

Webinar przeznaczony jest dla krakowskich społeczników pracujących w zespołach doświadczających wyzwań z powodu pandemii COVID–19.

PROGRAM CZĘŚCI MERYTORYCZNEJ

  1. Zagrożenia dla zespołów płynące z pandemii COVID–19:
  1. Efektywna komunikacja:
  1. Ograniczanie frustracji własnych i u członków zespołu:
  1. Budowanie poczucia wspólnoty:
  1. Funkcjonowanie w stresie:
  1. Złe nawyki managerskie jako akcelerator stresu.
     
  2. Jak zadbać o siebie w roli managera.

REJESTRACJE NA WYDARZENIE ZNAJDZIESZ TUTAJ

EKSPERTKI:

Beata Kruczek
Absolwentka ekonomii i socjologii (UJ). Ukończyła podyplomowo „Sales & HRM” w Carrick Institude w Sydney. Od ponad 16 lat na stanowiskach managerskich. Związana zawodowo z Citibank, GE Money Bank, Eurobank w początkowych latach drogi zawodowej. Następie z Manpower Group – agencją doradztwa zawodowego. Od pięciu lat pracuje na stanowisku Client Service Manager i odpowiada za projekty rekrutacyjne kilkunasto–osobowego zespołu na terenie EMEA, dla General Electric z ramienia AMS.

Katarzyna Banat
Absolwentka krakowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego oraz EDHEC Business School. Na początku kariery była związana z sektorem bankowym, po czym zdecydowała się na roczną przerwę od pracy korporacyjnej, aby poświęcić się prowadzeniu terapii dla dzieci z autyzmem. Z Alexander Mann Solutions związana od 2017 roku. Obecnie pełni stanowisko Team Leadera w zespole Business Intelligence.

MODERACJA:

Agnieszka Węgrzyn
Specjalistka ds. promocji w projekcie FIO Małopolska Lokalnie. W FIO Małopolska Lokalnie pracuje od roku 2014, początkowo jako koordynatorka, potem również doradczyni ds. konkursu i administratorka generatora konkursu grantowego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa oraz Powiatu Oświęcimskiego. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie.