Program rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Program „Otwarty Kraków” - „małe granty”

W ramach programu "Otwarty Kraków" organizacje pozarządowe mogą realizować zadania publiczne zlecane przez Gminę Miejską Kraków w trybie tzw. "małych grantów". Zapraszamy do zapoznania się z ofertami składanymi w obszarze dot. działalności na rzecz integracji cudzoziemców.

Oferty składane w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (z późn. zm.) w roku 2020 (publikacje w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Krakowa):

 1. Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty pn. „Empatia i wielokulturowość - nauczyciele, edukatorzy” Uwagi do oferty można było zgłaszać do dnia 17 listopada 2020 r.
 2. Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty pn. „Festiwal Wielokulturowy - Nowi Krakowianie” Uwagi do oferty można było zgłaszać do dnia 16 listopada 2020 r.
 3. Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty pn. „Opowiedz swoją historię migracji przez sztukę” Uwagi do oferty można było zgłaszać do dnia 22 października 2020 r.
 4. Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty pn. „Otwórz serce na Kraków” Uwagi do oferty można było zgłaszać do dnia 22 października 2020 r.
 5. Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty pn. „Kraków - mój dom” Uwagi do oferty można było zgłaszać do dnia 22 października 2020 r.
 6. Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty pn. „Wystawa młodej sztuki białoruskiej „Przed i po”. W obronie demokracji i praw człowieka” Uwagi do oferty można było zgłaszać do dnia 22 października 2020 r.
 7. Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty pn. „Gloria Świata - wielokulturowy Kraków śpiewa razem” Uwagi do oferty można było zgłaszać do dnia 22 października 2020 r.
 8. Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty pn. „In The Circle Of Ancient Traditions - migrant women integration” Uwagi do oferty można było zgłaszać do dnia 22 października 2020 r.
 9. Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty pn. „Konkurs artystyczny dla młodzieży szkolnej – miasto wielokulturowe w XXI wieku" Uwagi do oferty można było zgłaszać do dnia 2 października 2020 r.
 10. Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty pn. „Zróbmy to razem!” Uwagi do oferty można było składać do dnia 9 czerwca 2020 r.
 11. Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty pn. „Feel better-migrant women empowerment & integration” Uwagi do oferty można było składać do dnia 3 czerwca 2020 r.
 12. Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty pn. „Empatia i wielokulturowość”- Kraków Uwagi do oferty można było zgłaszać do dnia 4 marca 2020 r.
 13. Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn. „Feel Better – wsparcie i integracja kobiet migrantek” Uwagi do oferty można było zgłaszać do dnia 17 lutego 2020 r.
 14. Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty pn. „Kraków przyjazny dla rodziców - obcokrajowców" Uwagi do oferty można było zgłaszać do dnia 21 stycznia 2020 r.
pokaż metkę
Osoba publikująca: Sylwia Drożdż
Podmiot publikujący: Otwarty Kraków
Data publikacji: 2019-08-28
Data aktualizacji: 2021-01-05
Powrót