Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Maj Równości - wydarzenia w Centrum!

Nasze Centrum Wielokulturowe już po raz kolejny włącza się w świętowanie Maja Równości i cykl wydarzeń promowany przez Urząd Miasta Krakowa.

Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy!

Queerowy spacer w trakcie Maja Równości, śladami Queer w Krakowie.
Fot. Centrum Wielokulturowe w Krakowie

Zapraszamy do Centrum Wielokulturowego na Zabłocie 20, 1 piętro lub w teren!  

14.05, 18.00 - Jak wychowywać chłopaków w XXI wieku? Współczesne spojrzenie na męską wrażliwość/How to raise boys in the 21st century? A contemporary look at male sensitivity.  Szkolenie z Diversity Hub – spotkanie dla rodziców w języku polskim z tłumaczeniem na angielski; zapisy przez wydarzenie na FB Centrum Wielokulturowego w Krakowie. 

18.05, 13.00 - Spacer queerowymi śladami w Krakowie w języku polskim, zapisy przez wydarzenie na FB Centrum Wielokulturowego w Krakowie. 

22.05.2024, 18.00 - Challenge accepted: react on discrimination. Reacting for discriminative behaviours in the work-place. Szkolenie z Diversity Hub – spotkanie w języku angielskim; zapisy przez wydarzenie na FB Centrum Wielokulturowego w Krakowie. 

23.05, 18:00 - Open Community Evening – All colours of the rainbow – otwarte spotkanie w języku angielskim, na temat szeroko pojętej równości;  szczegóły na FB Centrum Wielokulturowego w Krakowie. 

25.05, 11:00 - Ani Murzyn ani Indianin, czyli jak mówić o różnorodności - warsztaty o współczesnych formach i zabiegach językowych, które pozwalają na tworzenie języka inkluzywnego; zapisy przez wydarzenie na FB Centrum Wielokulturowego w Krakowie. 

pokaż metkę
Autor: Centrum Wielokulturowe w Krakowie
Osoba publikująca: Anna Niezgoda
Podmiot publikujący: Otwarty Kraków
Data publikacji: 2024-05-08
Data aktualizacji: 2024-05-08
Powrót

Zobacz także

Znajdź