Pomoc dla Ukrainy
PL / ENG / UA / RU Podsumowanie 2024 roku: Wydarzenia w naszej przestrzeni
W tym roku nasza przestrzeń naprawdę tętniła życiem. Gościliśmy różne wielokulturowe inicjatywy, a w sumie wydarzeń, organizowanych przez inne organizację w tym roku w naszej przestrzeni odbyło się 225!
PL/ENG/UA/RU Podsumowanie 2024 roku: Ile osób nas odwiedziło?
W 2024 roku mieliśmy przyjemność gościć ponad 10000 uczestników! Najwięcej osób pochodziło z Ukrainy, Polski, Indii, Turcji i Białorusi, ale to tylko część – w naszych wydarzeniach brały udział osoby z niemal każdego zakątka świata. Każda z tych kultur wnosiła coś wyjątkowego, co tworzy niepowtarzalną atmosferę wielokulturowości w naszym Centrum!
PL/ENG/UA/RU Podsumowanie 2024 roku: Ile wydarzeń udało nam się zorganizować?
Jak na pewno wiecie, w styczniu 2024 roku przenieśliśmy się do naszej nowej lokalizacji w Klaster Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie Space. To jasne i przyjazne miejsce szybko stało się przestrzenią pełną życia i wielokulturowości. Tutaj wspólnie gotowaliśmy, uczyliśmy się i nawiązywaliśmy nowe znajomości!
PL/ENG/UA/RU Serdecznie dziękujemy za udział w 6 edycji Dnia Otwartego Punktu Informacyjnego dla Obcokrajowców w Krakowie!
W ciągu całego wydarzenia z bezpłatnych porad skorzystało ponad 100 osób! Najczęściej zadawane pytania, jak zawsze, dotyczyły legalizacji pobytu i pracy, świadczeń socjalnych, spraw społecznych i administracyjnych, a także kwestii prawnych.
PL/ENG/UA/RU Międzynarodowy Dzień Wolontariusza
Za nami obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, które w tym roku odbyły się w przestrzeni Centrum Wielokulturowego w Krakowie!
PL/ENG/UA/RU Dzień Otwarty Punktu Informacyjnego dla Obcokrajowców 19.12
Fundacja IB Polska zaprasza na ostatni w tym roku Dzień Otwarty Punktu Informacyjnego dla Obcokrajowców, który odbędzie się już 19 grudnia! Bezpłatne konsultacje specjalistów będą trwały od godz. 9:00 do 17.00 w Klastrze Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie Space, na ulicy Zabłocie 20 (1 piętro).
PL/ENG/UA/RU Co wydarzyło się w Punkcie Informacyjnym dla Obcokrajowców w październiku?
Miesiąc rozpoczęliśmy od Dnia Otwartego. W ciągu całego wydarzenia z bezpłatnych porad skorzystało 180 osób! Taka frekwencja to kolejny dowód na to jak ważne są tego typu spotkania, gdzie w jednym miejscu i czasie obcokrajowcy mogą porozmawiać z ekspertami z tak wielu różnych dziedzin.
PL/ENG/UA/RU Co wydarzyło się w naszym Centrum w październiku? Czas na podsumowanie!
Miesiąc rozpoczęliśmy od Dnia Otwartego w Punkcie Informacyjnym dla Obcokrajowców, gdzie ponad 180 osób miało okazję skorzystać z konsultacji z ekspertami z krakowskich instytucji i organizacji.
PL / ENG / UA / RU Podsumowanie września w Centrum Wielokulturowym!
Jesień zawitała do naszego Centrum, a wraz z nią nowe, inspirujące wydarzenia i inicjatywy! Pomimo chłodniejszych dni, atmosfera w naszym miejscu była ciepła i pełna energii.