Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Dzień Otwarty Punktu Informacyjnego dla Obcokrajowców w Krakowie 28 czerwca 2024

Już 26 czerwca - Dzień Otwarty Punktu Informacyjnego dla Obcokrajowców w Krakowie!

2024-06-21

PL/ENG/UA/RU W piątek 28 czerwca Fundacja IB Polska zaprasza na kolejny w tym roku Dzień Otwarty Punktu Informacyjnego dla Obcokrajowców. Dodatkowe konsultacje specjalistów będę trwały od godz. 9:00 do 17.00 w siedzibie Punktu i Centrum Wielokulturowego w Krakowie w Klastrze Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie Space, na ulicy Zabłocie 20 (budynek A, 1 piętro).

Okładka nowego raportu Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka:
Kurs polskiego

Wakacyjne kursy językowe w Centrum Wielokulturowym

2024-06-20

Czy marzysz o nauce nowego języka lub chcesz poprawić swoje umiejętności? Wakacje to idealny czas, aby rozpocząć przygodę z językiem! Centrum Wielokulturowe z przyjemnością ogłasza nabór na kursy językowe z polskiego i angielskiego.

Kraków i Norymberga , 45 lat partnerstwa

Kraków i Norymberga świętują 45 lat partnerstwa

2024-06-19

Koncerty i instalacje artystyczne składają się na program obchodów 45-lecia partnerstwa Krakowa i Norymbergi. Zaplanowane na 22 czerwca wydarzenia artystyczne będą realizowane przed Domem Norymberskim przy ul. Skałecznej oraz przed Cricoteką przy ul. Nadwiślańskiej.

O rytuałach piękna przy śniadaniu - spotkanie

PL/ENG/UA O rytuałach piękna przy śniadaniu - spotkanie dla kobiet

2024-06-17

Z okazji Światowego Dnia Uchodźcy zapraszamy na śniadanie z muzyką i rozmową na temat rytuałów piękna kobiet w różnych kulturach. Będą to opowieści z różnych krajów o tym jak my kobiety szykujemy się do ważnych dla nas uroczystości - jak się ubieramy, jaką biżuterię i ozdoby zakładamy, jak się malujemy.

zdjęcie przedstawiające ludzkie ręce stykające się ze sobą zaciśniętymi dłońmi

Nabór projektów wspierających zaangażowanie obywatelskie, demokratyczne uczestnictwo i przywództwo młodzieży

2024-06-17

Trwa  nowy nabór na wnioski grantowe na programy w zakresie tematycznym: Fostering Civic Engagement, Democratic Participation and Youth Leadership – termin składania wniosków do 12 lipca

Zdjęcie przedstawiające przedstawicieli różnych krajów, wraz z ich flagami narodowymi, najpewniej uczestników programu wymiany zaangażowania społecznego.

Informacje o zgłoszeniach do programu wymiany zaangażowania społecznego

2024-06-17

Nabór zgłoszeń do programu Community Engagement Exchange (CEE) 2025 jest otwarty! Dowiedz się więcej o kryteriach kwalifikacyjnych i prześlij wniosek do 2 lipca 2024 r.

Konsultacje społeczne Programu Otwarty Kraków na lata 2024-2028 [EN/UA]

2024-06-13

Prezydent Miasta Krakowa zaprasza mieszkanki i mieszkańców Krakowa oraz organizacje pozarządowe, zainteresowane podmioty do udziału w trwających od 13 czerwca 2024 r. do 5 lipca 2024 r. konsultacjach społecznych w sprawie Programu Otwarty Kraków na lata 2024-2028. / The Mayor of the City of Kraków invites residents of Krakow and non-governmental organisations to participate in the public consultation on the “Open Krakow” Programme for 2024-2028. / Мер міста Кракова запрошує мешканок і мешканців Кракова та неурядові організації взяти участь у публічних консультаціях стосовно Програми «Відкритий Краків» на 2024 - 2028 роки.

Kurs język polski migowy

PL/ENG/UA/RU Zajęcia z polskiego języka migowego

2024-06-11

Kurs polskiego języka migowego jest w głównej mierze skierowany do osób Głuchych mieszkających na terenie Krakowa, którzy nie posługują się językiem PJM. Ma on na celu umożliwić im komunikację oraz podnieść ich kwalifikacje.

Bezpłatne i anonimowe testy na HIV [EN, UA]

2024-06-11

Kraków promując profilaktykę AIDS, zaprasza na testy w kierunku HIV, wykonywane w Punkcie Konsultacyjno-Diagnostycznym zlokalizowanym na pl. Szczepańskim 3.

Znajdź