Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Program MURAL - zaproszenie na Giełdę NGO

„Wzajemne zrozumienie, szacunek oraz uczenie się (Mutual Understanding, Respect and Learning) – MURAL” to międzynarodowy projekt realizowany pod przewodnictwem British Council w Polsce.

Fot. https://www.britishcouncil.pl/projekt-mural

Zapraszamy  przedstawicieli organizacji pozarządowych, które działają na rzecz wielokulturowości oraz cudzoziemców, mniejszości narodowych i etnicznych na Giełdę NGO, która odbędzie się w ramach spotkania uczestników Programu MURAL w sobotę, 23 marca 2019 w godzinach od 9.00 do 16.00 w Międzynarodowym Centrum Kultury, sala konferencyjna „Pod Kruki”

W krakowskiej edycji projektu biorą udział przede wszystkim pracownicy oświaty - nauczyciele, pedagodzy, dyrektorzy szkół, którzy w swoim lokalnym środowisku będą realizować projekty wdrażające wartości MURALu.

Doświadczenie i zaangażowanie NGO w działania na rzecz budowania społeczeństwa w oparciu o takie wartości, jak wzajemne zrozumienie, szacunek, tolerancja, mogą być bardzo pomocne w realizacji ww. projektów uczestników Programu - zwłaszcza tych pracujących w szkołach i instytucjach oświatowych.

Wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego będzie deklaracją udziału w spotkaniu. Nie narzucamy formy prezentacji działalności - zapraszamy do podzielenia się doświadczeniami i nawiązania współpracy ze środowiskiem krakowskich nauczycieli. Link do formularza zgłoszenia: https://goo.gl/forms/FaymDdrnVyjOvFM22 

Zapraszamy do wzięcia udziału w Giełdzie, która ma służyć sieciowaniu środowiska szkolnego i organizacji pozarządowych.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Sylwia Drożdż
Podmiot publikujący: Otwarty Kraków
Data publikacji: 2019-03-08
Data aktualizacji: 2019-03-08
Powrót
Znajdź