Przeczytaj i podaj dalej!

W obliczu zaistniałej sytuacji epidemicznej związanej z koronawirusem każdy chce być na bieżąco. Nie sposób jednak nadążyć za kolejnymi informacjami, nie mówiąc już o selekcjonowaniu tematów. Z myślą o mieszkańcach Krakowa przygotowaliśmy więc specjalne wydanie dwutygodnika miejskiego „Kraków.pl”. Publikacja jest również w wersji angielskiej.

Przeczytaj i podaj dalej!
Fot. OTWARTY KRAKÓW / OPEN KRAKOW

Znajdziecie w nim Państwo skrótowe informacje o funkcjonowaniu naszego miasta w tej wyjątkowej sytuacji. Zebraliśmy tematy obecnie najbardziej istotne dla krakowian – takie, jak funkcjonowanie Urzędu Miasta Krakowa, opieka zdrowotna, pomoc starszym oraz przebywającym w kwarantannie, edukacja i opieka nad dziećmi czy komunikacja miejska. Na końcu zamieściliśmy również podstawowe informacje o tym, jakie są objawy zarażenia się koronawirusem, jak zapobiegać zarażeniu, jak przebiega kwarantanna oraz czym jest izolacja. Podajemy też telefony alarmowe.

Ten numer dwutygodnika „Kraków.pl” jest specjalny także i dlatego, że ukazuje się tylko w formie elektronicznej. Prosimy więc, żeby wydrukowali go Państwo dla tych, którzy nie korzystają z Internetu: sąsiadów, seniorów. Można też przesłać link znajomym... Z myślą o mieszkańcach niewładających językiem polskim – a jest ich przecież niemało – przygotowaliśmy wersję angielską. Chrońmy siebie i swoich bliskich!

„Chroń siebie i swoich bliskich!" – numer specjalny „Kraków.pl” [pdf]

"Protect Yourself and Those Around You" – special issue of „Kraków.pl” [pdf]

pokaż metkę
Autor: Wydział Komunikacji Społecznej - Margerita Krasnowolska
Osoba publikująca: Sylwia Drożdż
Podmiot publikujący: Otwarty Kraków
Zobacz także
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
POLECAMY
Newsletter
newsletter
Zapisz się