Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wakacyjne korepetycje dla Ukraińców

Wakacyjne korepetycje dla Ukraińców – pod tą nazwą kryje się inicjatywa stwarzająca okazję do korzystania z bezpłatnych, korepetycji on-line między innymi języka polskiego w czasie letnich miesięcy.

Wakacyjne korepetycje dla Ukraińców
Fot. materiały prasowe

Akcja opiera się na bezpłatnym udostępnieniu platformy do korepetycji on-line Tutors.live osobom chcącym udzielać pro bono korepetycji. Platforma stwarza możliwość udzielania korepetycji indywidualnych lub grupowych. Możliwe są korepetycje z języka polskiego lub innych przedmiotów skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych z Ukrainy. 

Osoby potrzebujące wsparcia w nauce nie zapłacą ani złotówki. Wystarczy, że się zarejestrują i zapiszą się na bezpłatną lekcję w dogodnym terminie.

Zapraszamy wszystkie osoby chcące udzielać korepetycji pro bono do rejestracji korepetytora w Tutors.live i do zamieszczania ogłoszeń wraz z terminarzem takich lekcji.

Wszystkie szczegóły akcji dostępne są na stronie:
https://tutors.live/pl/wakacyjne-korepetycje-dla-ukrainy

Wersja serwisu Tutors.live w języku ukraińskim jest  aktualnie w przygotowaniu. Do czasu jej premiery w celu przetłumaczenia strony na język ukraiński można skorzystać np. z translatora Google.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Sylwia Drożdż
Podmiot publikujący: Otwarty Kraków
Data publikacji: 2022-06-24
Data aktualizacji: 2022-06-24
Powrót
Znajdź