Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Centrum Wielokulturowe i Punkt Informacyjny dla Obcokrajowców teraz w nowej lokalizacji!

Wraz z nowym rokiem, Miasto otworzyło nową przestrzeń dla międzynarodowej społeczności Krakowa. Centrum Wielokulturowe wraz z Punktem Informacyjnym dla Obcokrajowców - które na zlecenie Gminy Miejskiej Kraków prowadzą Fundacja Internationaler Bund Polska i Fundacja ZUSTRICZ - działa już w nowej lokalizacji. W nowoczesnym Klastrze Innowacji Społeczno-Gospodarczych na Zabłociu, oferuje jeszcze lepsze warunki dla tych, którzy szukają wsparcia i informacji.

Pracownicy Centrum Wielokulturowego i Punktu Informacyjnego dla Obcokrajowców
Fot. Fundacja Internationaler Bund Polska

Nowy adres, nowe możliwości

Nowa lokalizacja Centrum Wielokulturowego i Punktu Informacyjnego to ul. Zabłocie 20, budynek A. Ten nowoczesny budynek Klastra Innowacji Społeczno-Gospodarczych znajduje się naprzeciwko Punktu Obsługi Przedsiębiorcy. Aby dostać się do nowej przestrzeni wystarczy, po wejściu do szarego budynku z zielonymi elementami na fasadzie, skorzystać z windy po lewej stronie i wjechać na pierwsze piętro.

Punkt Informacyjny dla Obcokrajowców w Krakowie - mapa

Godziny otwarcia

Wychodząc naprzeciw potrzebom odwiedzających, Punkt Informacyjny dla Obcokrajowców jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00–17.00. W tym czasie obcokrajowiec może uzyskać informacje, w jaki sposób rozwiązać swoje problemy, gdzie uzyskać pomoc czy spotkać innych członków społeczności.

Telefon informacyjny i adres mailowy pozostaje bez zmian!

Fundacja IB Polska - wsparcie na każdym etapie

Punkt Informacyjny dla Obcokrajowców w Krakowie jest prowadzony przez Fundację Internationaler Bund Polska, znaną ze swojej misji wsparcia obcokrajowców w Polsce. Organizacja wnosi ogromne doświadczenie i zaangażowanie w pomoc tym, którzy szukają swojego miejsca w nowym środowisku. Fundacja IB Polska angażuje się w szereg działań, obejmujących pomoc prawną, edukacyjną i społeczną. Działa z myślą o tym, aby ułatwić proces adaptacji obcokrajowcom i zbudować mosty między różnymi kulturami.

Zintegruj się i znajdź wsparcie

Nowa lokalizacja Punktu Informacyjnego dla Obcokrajowców to nie tylko miejsce, gdzie można uzyskać potrzebne informacje, ale także przestrzeń, gdzie można spotkać ludzi z podobnymi doświadczeniami. Każdy, kto szuka informacji na temat życia w Krakowie, formalności czy miejsc do integracji, jest mile widziany.

Miasto Kraków dba o wielokulturowość

Punkt Informacyjny dla Obcokrajowców zorganizowany jest w ramach Centrum Wielokulturowego w Krakowie, projektu realizowanego na zlecenie Urzędu Miasta Krakowa. 

To wyjątkowe zaangażowanie w tworzenie otwartego, wspierającego środowiska dla międzynarodowej społeczności zasługuje na uznanie! Finansowanie Punktu Informacyjnego dla Obcokrajowców przez Miasto Kraków to wyraz otwartości, tolerancji i gotowości do tworzenia bardziej zintegrowanej społeczności, co z pewnością przyczynia się do pozytywnego wizerunku Krakowa jako przyjaznego i wielokulturowego miasta.

Punkt Informacyjny dla Obcokrajowców w Krakowie - nowa lokalizacja

pokaż metkę
Autor: krakow.pl/otwarty.krakow
Osoba publikująca: Sylwia Drożdż
Podmiot publikujący: Otwarty Kraków
Data publikacji: 2024-01-15
Data aktualizacji: 2024-01-16
Powrót
Znajdź