Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Realizacja Programu „Otwarty Kraków” w roku 2023

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem działań prowadzonych w minionym roku przez Gminę Miejską Kraków na rzecz wielokulturowości i realizowanych we współpracy z cudzoziemcami.

Sprawozdanie z realizacji Programu Otwarty Kraków za rok 2023
Fot. OTWARTY KRAKÓW
OPEN KRAKOW

Realizacja Programu „Otwarty Kraków” była w 2023 r. koordynowana przez Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa (Referat ds. Wielokulturowości, Projektów Społecznych i Polityki Równościowej), a poszczególne działania były prowadzone przez określone Wydziały Urzędu Miasta Krakowa, miejskie jednostki organizacyjne i instytucje miejskie, domy kultury, biblioteki oraz organizacje pozarządowe współpracujące z Gminą Miejską Kraków.

W sprawozdaniu przedstawiono również informacje dotyczące projektów na rzecz osób uchodźczych z Ukrainy, migrantów, mniejszości narodowych i etnicznych oraz aktywność zespołów, ciał doradczych powołanych, wspieranych lub finansowanych przez Miasto w 2023 r.

Sprawozdanie z realizacji uchwały nr LII/964/16 z dnia 14 września 2016 r. w sprawie przyjęcia Programu „Otwarty Kraków” , za rok 2023

pokaż metkę
Osoba publikująca: Sylwia Drożdż
Podmiot publikujący: Otwarty Kraków
Data publikacji: 2024-05-06
Data aktualizacji: 2024-05-06
Powrót
Znajdź